צור קשר:

לקבלת מאגר נכסים ומידע עדכני:

מיון חדשות לפי קטגוריה:
חפש ידיעה לפי ביטוי:

הישאר מעודכן וקבל במייל שבועי ריכוז של כל חדשות הנדל"ן בישראל:

חדשות הנדל"ן אצלך במייל:
 עברית English

לקבלת עדכונים ברשת החברתית:

לחץ "אהבתי" והישאר מעודכן דרך פייסבוק לקבלת כל הידעות בזמן אמת ישירות לקיר שלך

דיווחים וחדשות נדל"ן מתפרצות:

בעמוד זה מרוכזים לפי תאריך איזכורי החדשות וציטוטים מהמדיות השונות / ידיעות נדל"ן מקומיות, (עיסקאות נדל"ן חדשות בישראל, איזכורי עסקאות ותנועות בשוק הנדל"ן המסחרי בישראל) תוך איזכור הידיעה בשורה והפניה למקור – דיווח החברה (מגנא) או אתר החברה המדווחת:

דיווחי נדל"I וחדשות לפי תאריך:

09

מאי
"מינימום עלות, מקסימום גמישות": כך ייראה משרד העתיד של צ'ק פוינט (גלובס). מטרת מזכר זה והנתונים/מידע המתפרסם הינה להביא לידיעתך מידע חדשותי. האמור אינו מהווה חוות דעת או יעוץ מקצועי. מומלץ להשתמש במידע רק לאחר התייעצות עם גורם מתאים במשרדנו.

09

מאי
גוגל קלאוד מכריזה רשמית על הקמת תשתית ענן בישראל (.(TheMarker   מטרת מזכר זה והנתונים/מידע המתפרסם הינה להביא לידיעתך מידע חדשותי. האמור אינו מהווה חוות דעת או יעוץ מקצועי. מומלץ להשתמש במידע רק לאחר התייעצות עם גורם מתאים במשרדנו.

09

מאי
חברת Carr נכנסת לשוק הנדל"ן המניב באוסטין בעסקה של 315 מיליון דולר (.(TheMarker   מטרת מזכר זה והנתונים/מידע המתפרסם הינה להביא לידיעתך מידע חדשותי. האמור אינו מהווה חוות דעת או יעוץ מקצועי. מומלץ להשתמש במידע רק לאחר התייעצות עם גורם מתאים במשרדנו.

09

מאי
אלקטרה נדל"ן בע"מ מכרה 1/3 של מקבץ 460 יח' דיור בשארלוט צפון קרוליינה ארה"ב תמורת 83.3 מיליון $ (לדיווח החברה ).   מטרת מזכר זה והנתונים/מידע המתפרסם הינה להביא לידיעתך מידע חדשותי. האמור אינו מהווה חוות דעת או יעוץ מקצועי. מומלץ להשתמש במידע רק לאחר התייעצות עם גורם מתאים במשרדנו.

09

מאי
סאמיט אחזקות נדל"ן בע"מ רכשה 10 בנייני מגורים הכוללים 490 יח"ד בניו יורק תמורת 89 מיליון $ (לדיווח החברה).   מטרת מזכר זה והנתונים/מידע המתפרסם הינה להביא לידיעתך מידע חדשותי. האמור אינו מהווה חוות דעת או יעוץ מקצועי. מומלץ להשתמש במידע רק לאחר התייעצות עם גורם מתאים במשרדנו.

09

מאי
ישראל-קנדה (ט.ר) בע"מ זכתה במכרז על 34 דונם להקמת 450 יח' דיור  במתחם "בית הנערה" בהוד השרון תמורת 511 מיליון ₪ (לדיווח החברה ). מטרת מזכר זה והנתונים/מידע המתפרסם הינה להביא לידיעתך מידע חדשותי. האמור אינו מהווה חוות דעת או יעוץ מקצועי. מומלץ להשתמש במידע רק לאחר התייעצות ...

09

מאי
פז חברת נפט בע"מ השלימה עסקה לרכישת פעילות חברת סופר זול בן גוריון בע"מ (סופר יודה) (לדיווח החברה).   מטרת מזכר זה והנתונים/מידע המתפרסם הינה להביא לידיעתך מידע חדשותי. האמור אינו מהווה חוות דעת או יעוץ מקצועי. מומלץ להשתמש במידע רק לאחר התייעצות עם גורם מתאים במשרדנו.

09

מאי
פעם נימבוס היה שם כולל לעננים שמכילים משקעים. הזמן עובר והיום, כשמזכירים את המושג נימבוס, כולם יודעים שמדובר בפרויקט לאספקת שירותי ענן עבור ממשלת ישראל. החשיבות ותועלות בהקמת תשתית ענן בתחומי הטריטוריה הפיזית של ישראל הם: שיפור יעילות – ביצועים אופטימליים וזמן תגובה מינימלי. נתונים – זמינות כוח עיבוד נתונים. ריבונות – כפיפות ...