צור קשר:

לקבלת מאגר נכסים ומידע עדכני:

מיון חדשות לפי קטגוריה:
חפש ידיעה לפי ביטוי:

הישאר מעודכן וקבל במייל שבועי ריכוז של כל חדשות הנדל"ן בישראל:

חדשות הנדל"ן אצלך במייל:
 עברית English

לקבלת עדכונים ברשת החברתית:

לחץ "אהבתי" והישאר מעודכן דרך פייסבוק לקבלת כל הידעות בזמן אמת ישירות לקיר שלך

דיווחים וחדשות נדל"ן מתפרצות:

בעמוד זה מרוכזים לפי תאריך איזכורי החדשות וציטוטים מהמדיות השונות / ידיעות נדל"ן מקומיות, (עיסקאות נדל"ן חדשות בישראל, איזכורי עסקאות ותנועות בשוק הנדל"ן המסחרי בישראל) תוך איזכור הידיעה בשורה והפניה למקור – דיווח החברה (מגנא) או אתר החברה המדווחת:

דיווחי נדל"I וחדשות לפי תאריך:

23

פבר
בעלי בניין וואלה בת"א מבקשים להגביהו ב-7 קומות (גלובס). מטרת מזכר זה והנתונים/מידע המתפרסם הינה להביא לידיעתך מידע חדשותי. האמור אינו מהווה חוות דעת או יעוץ מקצועי. מומלץ להשתמש במידע רק לאחר התייעצות עם גורם מתאים במשרדנו.

23

פבר
תוכנית ענק חדשה למגדלי תעסוקה ומגורים בקריה בתל אביב (TheMarker).   מטרת מזכר זה והנתונים/מידע המתפרסם הינה להביא לידיעתך מידע חדשותי. האמור אינו מהווה חוות דעת או יעוץ מקצועי. מומלץ להשתמש במידע רק לאחר התייעצות עם גורם מתאים במשרדנו.

23

פבר
האחים נקש יקימו נמל מסחרי ומרינה בלרנקה לצד פרויקט מגורים (כלכליסט).   מטרת מזכר זה והנתונים/מידע המתפרסם הינה להביא לידיעתך מידע חדשותי. האמור אינו מהווה חוות דעת או יעוץ מקצועי. מומלץ להשתמש במידע רק לאחר התייעצות עם גורם מתאים במשרדנו.

23

פבר
חברה של דה לסר גרופ לימיטד מכרה נכס מניב בשטח של כ 40,500 מ"ר הכולל שטחי אחסנה טעינה ופריקה משרדים וחניון בפילדלפיה בפנסילבניה ארה"ב תמורת 10.5 מיליון $ (לדיווח החברה). מטרת מזכר זה והנתונים/מידע המתפרסם הינה להביא לידיעתך מידע חדשותי. האמור אינו מהווה חוות דעת או יעוץ מקצועי. מומלץ להשתמש במידע רק לאחר התייעצות עם ...

23

פבר
חברה של אלוני-חץ נכסים והשקעות בע"מ רוכשת 50% מקומפלקס בנייני משרדים בעל שטח כולל של כ 80 אלפי מ"ר במרכז העסקים הראשי בבוסטון ארה"ב תמורת 242.5 מיליון $ (לדיווח החברה). מטרת מזכר זה והנתונים/מידע המתפרסם הינה להביא לידיעתך מידע חדשותי. האמור אינו מהווה חוות דעת או יעוץ מקצועי. מומלץ להשתמש במידע רק לאחר התייעצות עם גורם ...

23

פבר
סלע קפיטל נדל"ן בע"מ רכשה נכס מניב בניין בן 7 קומות המשמש לדיור, מסחר ו-177 מקומות חניה בפתח תקווה תמורת 66 מיליון ₪ (לדיווח החברה). מטרת מזכר זה והנתונים/מידע המתפרסם הינה להביא לידיעתך מידע חדשותי. האמור אינו מהווה חוות דעת או יעוץ מקצועי. מומלץ להשתמש במידע רק לאחר התייעצות עם גורם מתאים במשרדנו.

23

פבר
מישורים השקעות נדל"ן בע"מ מכרה בניין משרדים וחניון באזור התעשייה קריית מטלון בפתח תקווה תמורת 43.5 מיליון ₪ (לדיווח החברה). מטרת מזכר זה והנתונים/מידע המתפרסם הינה להביא לידיעתך מידע חדשותי. האמור אינו מהווה חוות דעת או יעוץ מקצועי. מומלץ להשתמש במידע רק לאחר התייעצות עם גורם מתאים במשרדנו.

23

פבר
סיפורי הצלחה שלנו חברת תשתיות, שבונה כבישים בצפון, ביקשה לפתוח סניף ביוקנעם. אבי גימפל, שמכיר את האזור היטב, הציע למנהל הנכסים 5 משרדים בבניינים מסוג A  ו B וברמות גמרים שונים. החברה בחרה בנכס שתאם את החלום הנדל"ני שלה וכבר השבוע המליצה ללקוח שלה להשתמש שוב בשירותינו.   לקוחה שלנו, חיפשה לרכוש מרכז מסחרי שכונתי. לאחר משא ומתן חשאי ...