צור קשר:

לקבלת מאגר נכסים ומידע עדכני:

מיון חדשות לפי קטגוריה:
חפש ידיעה לפי ביטוי:

הישאר מעודכן וקבל במייל שבועי ריכוז של כל חדשות הנדל"ן בישראל:

חדשות הנדל"ן אצלך במייל:
 עברית English

לקבלת עדכונים ברשת החברתית:

לחץ "אהבתי" והישאר מעודכן דרך פייסבוק לקבלת כל הידעות בזמן אמת ישירות לקיר שלך

דיווחים וחדשות נדל"ן מתפרצות:

בעמוד זה מרוכזים לפי תאריך איזכורי החדשות וציטוטים מהמדיות השונות / ידיעות נדל"ן מקומיות, (עיסקאות נדל"ן חדשות בישראל, איזכורי עסקאות ותנועות בשוק הנדל"ן המסחרי בישראל) תוך איזכור הידיעה בשורה והפניה למקור – דיווח החברה (מגנא) או אתר החברה המדווחת:

דיווחי נדל"I וחדשות לפי תאריך:

02

אוג
  שיתוף פעולה ראשון בין אי.בי.אי וקרן ריאליטי רוכשות מרכז מסחרי בברלין ב-10 מיליון יורו (TheMarker). מטרת מזכר זה והנתונים/מידע המתפרסם הינה להביא לידיעתך מידע חדשותי. האמור אינו מהווה חוות דעת או יעוץ מקצועי. מומלץ להשתמש במידע רק לאחר התייעצות עם גורם מתאים במשרדנו.

02

אוג
חברות הנדל"ן שדווקא פורחות עכשיו - בעלות מרכזים לוגיסטיים ומרכזי דאטה (TheMarker).   מטרת מזכר זה והנתונים/מידע המתפרסם הינה להביא לידיעתך מידע חדשותי. האמור אינו מהווה חוות דעת או יעוץ מקצועי. מומלץ להשתמש במידע רק לאחר התייעצות עם גורם מתאים במשרדנו.

02

אוג
  הראל חוברת לברוקפילד להשקעות נדל"ן באירופה: תשקיע 780 מיליון שקל מכספי העמיתים ( גלובס).   מטרת מזכר זה והנתונים/מידע המתפרסם הינה להביא לידיעתך מידע חדשותי. האמור אינו מהווה חוות דעת או יעוץ מקצועי. מומלץ להשתמש במידע רק לאחר התייעצות עם גורם מתאים במשרדנו.

02

אוג
   פתאל נכסים (אירופה) בע"מ מכרה את מלון לאונרדו ברלין תמורת 230 מיליון ₪ ( לדיווח החברה).   מטרת מזכר זה והנתונים/מידע המתפרסם הינה להביא לידיעתך מידע חדשותי. האמור אינו מהווה חוות דעת או יעוץ מקצועי. מומלץ להשתמש במידע רק לאחר התייעצות עם גורם מתאים במשרדנו.

02

אוג
  חברה מוחזקת של ישראל קנדה (ט.ר) בע"מ מקדמת פרויקט פינוי בינוי להקמת בנייני מגורים ושטחים מסחרים בשכונת קריית היובל ירושלים ( לדיווח החברה).   מטרת מזכר זה והנתונים/מידע המתפרסם הינה להביא לידיעתך מידע חדשותי. האמור אינו מהווה חוות דעת או יעוץ מקצועי. מומלץ להשתמש במידע רק לאחר התייעצות עם גורם מתאים במשרדנו.

02

אוג
עיקרון פרוסות הגבינה השוויצרית בחזרה למשרד ובכלל... נקביל מסיכת N95 לפרוסה של גבינה שוויצרית שמייצגת הגנה בפני הנגיף. מחוררת אבל מספקת הגנה מסוימת. כמו שנהוג לומר יותר טוב מכלום. אם החבר למשרד, מכבד אותך ואת הסביבה וגם עוטה מסיכה, זה כבר שתי פרוסות גבינה וההגנה עולה. מרחק חברתי של שני מטר פרוסה שלישית, אלכוג'ל רביעית, נטילת ידיים מוגברת, ...

02

אוג
הזדמנויות נדל"ן - למשקיעים בלבד למכירה שתי קומות משרדים 1,150 מ"ר כל אחת (טאבו) + זכויות בנייה עתידיות ב סמוך לרחוב יגאל אלון ת"א. למכירה במרכז הארץ כ 20 דונם שטח לוגיסטי. למכירה בשכונת מונטיפיורי, בתל אביב קומת משרדים (מתוך 4) בשטח של 600 מ"ר + 13 חניות. למכירה בבני ברק (BBC) משרד מניב תשואה ...

26

יול
  הנדל"ן המניב לא מת. הוא רק מחשב מסלול מחדש (גלובס). מטרת מזכר זה והנתונים/מידע המתפרסם הינה להביא לידיעתך מידע חדשותי. האמור אינו מהווה חוות דעת או יעוץ מקצועי. מומלץ להשתמש במידע רק לאחר התייעצות עם גורם מתאים במשרדנו.