צור קשר:

לקבלת מאגר נכסים ומידע עדכני:

מיון חדשות לפי קטגוריה:
חפש ידיעה לפי ביטוי:

הישאר מעודכן וקבל במייל שבועי ריכוז של כל חדשות הנדל"ן בישראל:

חדשות הנדל"ן אצלך במייל:
 עברית English

לקבלת עדכונים ברשת החברתית:

לחץ "אהבתי" והישאר מעודכן דרך פייסבוק לקבלת כל הידעות בזמן אמת ישירות לקיר שלך

דיווחים וחדשות נדל"ן מתפרצות:

בעמוד זה מרוכזים לפי תאריך איזכורי החדשות וציטוטים מהמדיות השונות / ידיעות נדל"ן מקומיות, (עיסקאות נדל"ן חדשות בישראל, איזכורי עסקאות ותנועות בשוק הנדל"ן המסחרי בישראל) תוך איזכור הידיעה בשורה והפניה למקור – דיווח החברה (מגנא) או אתר החברה המדווחת:

דיווחי נדל"I וחדשות לפי תאריך:

29

נוב
ריסקיפייד שוכרת את בית אירופה בת"א לעשר שנים ( גלובס). מטרת מזכר זה והנתונים/מידע המתפרסם הינה להביא לידיעתך מידע חדשותי. האמור אינו מהווה חוות דעת או יעוץ מקצועי. מומלץ להשתמש במידע רק לאחר התייעצות עם גורם מתאים במשרדנו.

29

נוב
מליסרון במגעים מתקדמים לבנות חוות שרתים בחצי מיליארד דולר ( גלובס). מטרת מזכר זה והנתונים/מידע המתפרסם הינה להביא לידיעתך מידע חדשותי. האמור אינו מהווה חוות דעת או יעוץ מקצועי. מומלץ להשתמש במידע רק לאחר התייעצות עם גורם מתאים במשרדנו.

29

נוב
ברכות לחברנו יוני קדם ומשפחת קדם, joytunes  מגדילה פי 4 את שטחי המשרדים שלה בתל אביב (גלובס). מטרת מזכר זה והנתונים/מידע המתפרסם הינה להביא לידיעתך מידע חדשותי. האמור אינו מהווה חוות דעת או יעוץ מקצועי. מומלץ להשתמש במידע רק לאחר התייעצות עם גורם מתאים במשרדנו.

29

נוב
 להב אל.אר. רילאסטייט בע"מ ושותפים מכרו נכס נדל"ן מניב בהאנובר, גרמניה, תמורת 11.9 מיליון אירו ( לדיווח החברה). מטרת מזכר זה והנתונים/מידע המתפרסם הינה להביא לידיעתך מידע חדשותי. האמור אינו מהווה חוות דעת או יעוץ מקצועי. מומלץ להשתמש במידע רק לאחר התייעצות עם גורם מתאים במשרדנו.

29

נוב
ישראל קנדה מלונאות בע"מ חברה של ישראל-קנדה (ט.ר) בע"מ רכשה חברות של טמרס מלונות בע"מ הכוללים 480 חדרים תמורת 155 מיליון ₪. שסך החדרים בבעלות הרוכשת לאחר העסקה הוא 1,330 ( לדיווח ישראל קנדה ). מטרת מזכר זה והנתונים/מידע המתפרסם הינה להביא לידיעתך מידע חדשותי. האמור אינו מהווה חוות ...

29

נוב
אז ממתי ולמה החלו אנשים לשבת במשרדים? חלק יטענו שבזמן בניית הפירמידות במצרים, הוקצו שטחי המשרדיים הראשונים לאנשי הכלכלה, הכספים והרישום המצריים. מהמאה החמישית לפני הספירה בנייני משרדים גדולים נבנו ברומא וביוון לצורך ארגון גביית המיסים ותכנון פרויקטים של הובלת מים ובניית גשרים בערי מדינות אילו. באותה תקופה בערך ...

29

נוב
הזדמנויות נדל"ן - למשקיעים בלבד לקוח שלנו מחפש לרכוש מגרש או בניין של כ 7,000 מ"ר ברחובות למטרת אחסון, מעבדות ומשרדים.   למכירה (אפשרות השכרה) ארבע קומות משרדים רצופות, 1,500 מ"ר כל אחת + חניות בפתח תקוה.   למכירה שתי קומות משרדים 1,150 מ"ר כל אחת (טאבו) + זכויות בנייה עתידיות ב סמוך לרחוב יגאל אלון ת"א.   למכירה בשכונת מונטיפיורי, בתל אביב ...

22

נוב
גוגל בונה קמפוס בבית של מיקרוסופט ואמזון – אבל שוק המשרדים בקריסה (TheMarker) . מטרת מזכר זה והנתונים/מידע המתפרסם הינה להביא לידיעתך מידע חדשותי. האמור אינו מהווה חוות דעת או יעוץ מקצועי. מומלץ להשתמש במידע רק לאחר התייעצות עם גורם מתאים במשרדנו.