צור קשר:

לקבלת מאגר נכסים ומידע עדכני:

מיון חדשות לפי קטגוריה:
חפש ידיעה לפי ביטוי:

הישאר מעודכן וקבל במייל שבועי ריכוז של כל חדשות הנדל"ן בישראל:

חדשות הנדל"ן אצלך במייל:
 עברית English

לקבלת עדכונים ברשת החברתית:

לחץ "אהבתי" והישאר מעודכן דרך פייסבוק לקבלת כל הידעות בזמן אמת ישירות לקיר שלך

דיווחים וחדשות נדל"ן מתפרצות:

בעמוד זה מרוכזים לפי תאריך איזכורי החדשות וציטוטים מהמדיות השונות / ידיעות נדל"ן מקומיות, (עיסקאות נדל"ן חדשות בישראל, איזכורי עסקאות ותנועות בשוק הנדל"ן המסחרי בישראל) תוך איזכור הידיעה בשורה והפניה למקור – דיווח החברה (מגנא) או אתר החברה המדווחת:

דיווחי נדל"I וחדשות לפי תאריך:

18

אוק
 תחום הנדל"ן הרפואי הפך לאחד מאפיקי ההשקעה הפורחים של הקורונה (גלובס  ). מטרת מזכר זה והנתונים/מידע המתפרסם הינה להביא לידיעתך מידע חדשותי. האמור אינו מהווה חוות דעת או יעוץ מקצועי. מומלץ להשתמש במידע רק לאחר התייעצות עם גורם מתאים במשרדנו.

18

אוק
 שתית רכשה ב־14 מיליון שקל חצי מהזכויות בקרקע בת 12 דונם בטירת כרמל ( כלכליסט). מטרת מזכר זה והנתונים/מידע המתפרסם הינה להביא לידיעתך מידע חדשותי. האמור אינו מהווה חוות דעת או יעוץ מקצועי. מומלץ להשתמש במידע רק לאחר התייעצות עם גורם מתאים במשרדנו.

18

אוק
מגדל חדש על המגרש היקר בעולם (גלובס ). מטרת מזכר זה והנתונים/מידע המתפרסם הינה להביא לידיעתך מידע חדשותי. האמור אינו מהווה חוות דעת או יעוץ מקצועי. מומלץ להשתמש במידע רק לאחר התייעצות עם גורם מתאים במשרדנו.

18

אוק
תשובה מוכר 70% מדלק ישראל לאבי לוי, אורי מנצור ולהב - תמורת 525 מיליון שקל (TheMarker). מטרת מזכר זה והנתונים/מידע המתפרסם הינה להביא לידיעתך מידע חדשותי. האמור אינו מהווה חוות דעת או יעוץ מקצועי. מומלץ להשתמש במידע רק לאחר התייעצות עם גורם מתאים במשרדנו.

18

אוק
 שותפות של מישורים השקעות נדל"ן בע"מ רוכשת מרכז מסחרי פתוח Holiday  Mall Plaza  בשטח 12,000 מ"ר סמוך ל-טמפה פלורידה ארה"ב תמורת 8.5 מיליון $ (לדיווח החברה ).   מטרת מזכר זה והנתונים/מידע המתפרסם הינה להביא לידיעתך מידע חדשותי. האמור אינו מהווה חוות דעת או יעוץ מקצועי. מומלץ להשתמש במידע רק לאחר התייעצות עם גורם מתאים ...

18

אוק
מ יוחננוף ובניו 1988 בע"מ השלימה את רכישת הפעילות העסקית מיינות ביתן בע"מ  של סניפי תל אביב ועפולה (לדיווח החברה). מטרת מזכר זה והנתונים/מידע המתפרסם הינה להביא לידיעתך מידע חדשותי. האמור אינו מהווה חוות דעת או יעוץ מקצועי. מומלץ להשתמש במידע רק לאחר התייעצות עם גורם מתאים במשרדנו.

18

אוק
אשדר חברה לבניה בע"מ במשא ומתן לרכישת קרקע להקמת 70 יחידות דיור בתל אביב תמורת 160 מיליון ₪ (לדיווח החברה). מטרת מזכר זה והנתונים/מידע המתפרסם הינה להביא לידיעתך מידע חדשותי. האמור אינו מהווה חוות דעת או יעוץ מקצועי. מומלץ להשתמש במידע רק לאחר התייעצות עם גורם מתאים במשרדנו.

18

אוק
הטכנולוגיה מערערת את יסודות קביעת הערך המסורתיות של נכסי הנדל"ן ומשנה את האופן בו אנו משתמשים וצורכים נדל"ן. בקמעונאות – קניות ב on line , במשרדים - אפליקציות co-working, במגורים -  Airbnb , במלונאות hotel.com  לסוגיהם ועוד ועוד. הטכנולוגיה מגדירה מחדש את משמעות המיקום, הנראות והנגישות לנכס היא מאפשרת גישה קלה ונוחה להון, לשותפויות, ולמידע. ...