צור קשר:

לקבלת מאגר נכסים ומידע עדכני:

מיון חדשות לפי קטגוריה:
חפש ידיעה לפי ביטוי:

הישאר מעודכן וקבל במייל שבועי ריכוז של כל חדשות הנדל"ן בישראל:

חדשות הנדל"ן אצלך במייל:
 עברית English

לקבלת עדכונים ברשת החברתית:

לחץ "אהבתי" והישאר מעודכן דרך פייסבוק לקבלת כל הידעות בזמן אמת ישירות לקיר שלך

דיווחים וחדשות נדל"ן מתפרצות:

בעמוד זה מרוכזים לפי תאריך איזכורי החדשות וציטוטים מהמדיות השונות / ידיעות נדל"ן מקומיות, (עיסקאות נדל"ן חדשות בישראל, איזכורי עסקאות ותנועות בשוק הנדל"ן המסחרי בישראל) תוך איזכור הידיעה בשורה והפניה למקור – דיווח החברה (מגנא) או אתר החברה המדווחת:

דיווחי נדל"I וחדשות לפי תאריך:

24

מאי
  כלל ביטוח משקיעה 165 מיליון שקל בבנייני משרדים בטורונטו (TheMarker). מטרת מזכר זה והנתונים/מידע המתפרסם הינה להביא לידיעתך מידע חדשותי. האמור אינו מהווה חוות דעת או יעוץ מקצועי. מומלץ להשתמש במידע רק לאחר התייעצות עם גורם מתאים במשרדנו.

24

מאי
משרדים מתרוקנים, משקיעים נסוגים - ויזמי הנדל"ן מחשבים מסלול מחדש (TheMarker). מטרת מזכר זה והנתונים/מידע המתפרסם הינה להביא לידיעתך מידע חדשותי. האמור אינו מהווה חוות דעת או יעוץ מקצועי. מומלץ להשתמש במידע רק לאחר התייעצות עם גורם מתאים במשרדנו.

24

מאי
  אלקטרה נדל"ן בע"מ רכשה מקבץ דיור ביוסטון, טקסס, ארה"ב הכולל 364 יחידות דיור, בתמורה כ- 62 מיליון דולר (לדיווח החברה). מטרת מזכר זה והנתונים/מידע המתפרסם הינה להביא לידיעתך מידע חדשותי. האמור אינו מהווה חוות דעת או יעוץ מקצועי. מומלץ להשתמש במידע רק לאחר התייעצות עם גורם מתאים במשרדנו.

24

מאי
  קבוצת חנן מור - אחזקות בע"מ חתמה על שני הסכמי שכירות עם קבוצת שופרסל לפתיחת סניפים במתחמי  MORE בראשון לציון ובמודיעין (לדיווח החברה). מטרת מזכר זה והנתונים/מידע המתפרסם הינה להביא לידיעתך מידע חדשותי. האמור אינו מהווה חוות דעת או יעוץ מקצועי. מומלץ להשתמש במידע רק לאחר התייעצות עם גורם מתאים במשרדנו.

24

מאי
  מרק צוקרברג לעובדי FB. אפשר להסכים, אפשר לא. אפשר לאמץ אפשר לא. בכל מקרה מעורר מחשבה...   I just spoke with our employees about what we've learned about remote working and how we're planning to support it moving forward. I know many other organizations are thinking about this too, so I'm sharing this summary in case it's ...

24

מאי
הזדמנויות נדל"ן - למשקיעים בלבד למכירה שתי קומות משרדים 1,150 מ"ר כל אחת (טאבו) + זכויות בנייה עתידיות ב סמוך לרחוב יגאל אלון ת"א. למכירה בשכונת מונטיפיורי, בתל אביב קומת משרדים (מתוך 4) בשטח של 600 מ"ר + 13 חניות. למכירה בפ"ת, בניין משרדים בשטח של כ 2,200 מ"ר + חניון של כ 40 מקומות ...

17

מאי
מניחים ירידה קבועה של 20% בנדל"ן מסחרי ושל 10% בנדל"ן למשרדים (TheMarker)

17

מאי
ראובן אלה דורש "הנחת קורונה" מאיסתא ברכישת מלון פאבליקה (גלובס).